בניית אתרים קידום אתרים שיווק באינטרנט ג'ומלה

Moreno Music

English

09-9581034 / 052-8322470
.

ראשי ציוד ושירותים באולפן עיבוד והפקה מוזיקלית
עיבוד והפקה מוזיקלית

עיבוד והפקה מוזיקליתיעקב מורנו, מלבד היותו טכנאי סאונד מוכשר וידוע, גם עיבד והפיק מוזיקלית מספר רב של אלבומים במוזיקה הישראלית ובינהם: ערן צור – חותך בחתך הזהב, יובל בנאי – יובל בנאי, אריאל זילבר – בה דה די דיאה, שיר אום – משירי רינה שני, קליק – אני לא רוצה להגמל, בנזין – 24 שעות ועוד אלבומים רבים ומוכרים.  

באפשרותכם להגיע למורנו עם רעיון בסיסי לשיר ולקבל חבילה איכותית ומשתלמת הכוללת את כל השלבים ליצירת שיר או אלבום: עיבוד והפקה, הקלטה, מיקס ומאסטרינג.

הפקב מוזיקליתערן צור מספר על העבודה עם מורנו באלבום "חותך בחתך הזהב" (מתוך ראיון שערכה טל גורדון באתר הבמה):

".....את קרדיט ההפקה המוזיקלית חולק צור באלבום הזה עם יעקב מורנו, טכנאי הקלטות ומפיק מוזיקלי ותיק, ששיתף בעבר פעולה עם צור בפרויקט "עבודה עברית" ואייש ב"תכלית בתחתית" את עמדת הטכנאי.
"בשונה מהאלבומים הקודמים", מספר צור, "הפעם, את כל התהליך, מהתחלה ועד הסוף, מהכתיבה ועד המסטרינג, עברתי מול מורנו ומימשתי באולפן שלו. הוא היה הראשון ששמע את השירים ושלח אותי הביתה עם הערות, `תנסה לכתוב פה אחרת`, `תנסה לכתוב פה פזמון אחר`, `זה כן טוב, זה לא טוב`. כל התהליך הזה היה מולו. העובדה שהפעם עברתי את כל התהליך במקום אחד עזרה לי מאד לגבש את האלבום.
"עד היום עבדתי באופן מפוזר יותר: סקיצות במקום אחד, חלק מההקלטות במקום אחר. הייתי מקליט אלבום ומרוצה משמונה, תשעה שירים, ואז מתחיל לעבוד על שלושה מהשירים עוד פעם עם אנשים אחרים וככה נוצר מין מצב שיש באלבומים שלי סגנונות שונים שחיים בכפיפה אחת. הפעם ניסיתי לאחות את זה יותר, שהכל יבוא מאותו בסיס".

- נדמה לי, על סמך תחושה, אמנם, ולא על סמך היכרות עמוקה, שאתה לא אדם שקל לו לסמוך על מי שמולו ולהעביר אליו את שרביט ההחלטות. איך זה עבד עם מורנו?

"לקח לנו זמן להגיע למודוס שהגענו אליו עכשיו, והוא באמת האדם הראשון שעבד איתי על שירה, למשל. זו פעם ראשונה שעברתי את החוויה הזאת בווליומים כאלה. אני גם חייב לו קרדיט על כך שתכף אחרי `תכלית` הוא נהג להתקשר כל כמה שבועות, לבדוק אם אני כותב, אם יש לי מה להשמיע. הוא דרבן אותי".

 
כל הזכויות שמורות © Moreno Music.
נט-פורטל בניית אתרים קידום אתרים שיווק באינטרנט ג'ומלה .