בניית אתרים קידום אתרים שיווק באינטרנט ג'ומלה

Moreno Music

English

09-9581034 / 052-8322470
.

ראשי מורנו מספר - אודות
מורנו מספר - אודות

מורנו מיוזיקהרומן שלי עם מוזיקה התחיל עוד בתיכון בלימודי אלקטרוניקה, והמשיך בגלי צה"ל כטכנאי קול. משם המשכתי ללימודי הנדסת קול באוניברסיטת ניו-יורק. כשחזרתי השתתפתי בהקמת אולפני טריטון,שם שימשתי כטכנאי ראשי 12 שנים. בשנת 1989 השתתפתי בהקמת ובניית אולפני המון. תחום אחריותי היה התכנון, הבנייה האקוסטית, רכישת הציוד, הכשרת הטכנאים וכל הניהול המקצועי. במקביל ובנוסף לניהול, להקלטות, למיקסים ולמאסטרינג באולפן, הקלטתי עשרות הופעות חיות ברחבי הארץ. כמו כן, עבדתי באולפנים בארה"ב ובאנגליה בפרויקטים שונים.

מאחורי, יותר משלושים שנה של עבודה משותפת עם אמנים, מוזיקאים, מפיקים, חברות תקליטים, אלפי שירים, מאות אלבומים, בכל קשת הגוונים והסגנונות המושמעים במוסיקה הישראלית.

יעקב מורנולאורך הקריירה עטורת תקליטי זהב, פלטינה, פלטינה כפולה ומשולשת היה ויש לי הכבוד להכיר ולעבוד עם מאות יוצרים במוזיקה הישראלית, הן מוותיקיה והן עם יוצרים צעירים ומוכשרים, וביניהם אהוד בנאי, משינה, מוש בן ארי, ערן צור, היהודים, עמיר לב, דניאל סלומון, רמי פורטיס, שחר אבן צור, במדבר, מוקי, תאקט, מאיה בוסקילה, קורין אלאל, כנסיית השכל, אריק איינשטיין, שלום חנוך, שלמה ארצי, ריטה, ועוד ועוד ועוד....

בהסתמך על ניסיוני, אהבתי, והשקפת עולמי לגבי התנאים שעל אולפן סאונד לספק למוזיקה וליוצריה הקמתי בשנת 2002 את האולפן מורנו מיוזיק.

באולפן, הממוקם על גג פתוח בהרצליה, ציוד הקלטה, מיקסינג ומאסטרינג אנלוגי ודיגיטלי המתקדם בעולם. למבנה צורת יהלום, המתנשא לגובה של ששה מטרים, היחיד מסוגו בעולם. מבנה יוצא דופן זה נועד לספק אקוסטיקה וסאונד באיכות ייחודית ומדהימה.

באולפן שלי - מורנו מיוזיק יצרתי שילוב אופטימלי בין טכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר, ידע, ניסיון, ומקצועיות, בנוסף אולפן הקלטותלאווירה טובה, פינה למנוחה, אוויר צח ורגעים של שקט כשצריך. כל זאת, על מנת להבטיח תוצאה בלתי מתפשרת.


באהבה וכבוד רב למוסיקה וליוצריה באשר הם.
יעקב מורנו

 

 
כל הזכויות שמורות © Moreno Music.
נט-פורטל בניית אתרים קידום אתרים שיווק באינטרנט ג'ומלה .